Prologas

Gyvename 21 – ame – technologijų ir elektroninės komunikacijos amžiuje, kur viskas lengvai pasiekiama, viskas įmanoma, atstumas nėra kliūtis bendravimui su artimais žmonėmis, o išlaidas galime kontroliuoti pasitelkdami naujausią programėlę savo išmaniajame įtaise. Mes žinome, kiek žingsnių nuėjome šiandien ir kiek sudeginome kalorijų, o prekybos centrai visada turi ką pasiūlyti asmeniškai mums. Argi neutopiniame pasaulyje mes gyvenime? Mes turime sprendimus visiems atvejams!

Trūksta dėmesio – pasidaryk asmenukę, arba nufotografuok keliasdešimt eurų kainuojantį maistą lėkštėje prabangiame restorane.  Sulauksi ne vieną „Like“ paspaudimą ir gausi dėmesio, būsi svarbus. Trūksta pinigų kasdienėms išlaidoms – greitieji kreditai jau čia – tau padės ir supras, o ir paskolins visada, tikrai nereikės gėdingai prašyti pas kaimyną ar bičiulį.

Domiesi kokiu nors istoriniu įvykiu – nesijaudink, nereikės skaityti nei nuobodžių vadovėlių, nei kiurksoti istorijos pamokose, pasitelk internetinę paiešką. Nori kažko? Nesvarbu ko, viską gausi čia ir dabar, jokių eilių parduotuvėse, dabar mėgstamą sportinę aprangą gali užsisakyti tiesiog drybsodamas ant sofos. O gal nerimauji dėl savo ar vaiko sveikatos – diskusijų forumai tau visada išties pagalbos ranką, patirtis kalba jų žodžiuose – tikrai rasi visko, tik nesinaudok paieška – visi žinome, koks rezultatas suvedus keletą simptomų – tiesiog nedaryk to.

Susirasti darbą dar niekada nebuvo taip paprasta – internete tūkstančiai skelbimų, o jei nenori dirbti nuobodžiame kabinete tarp nuobodžių kolegų – dirbk namuose! Arba išvis nedirbk, kam to? Gali tiesiog žaisti azartinius žaidimus „online“ arba mokyti ir įkvėpti žmones dalindamasis originaliais video bei nuotraukomis, taip aplink save subursi žmones, kurių gal gyvai ir niekada nepamatysi, bet jie bus tavo ištikimi gerbėjai ir tiesiogine to prasme, atneš tau pelną. Arba gali sukurti savo verslą, juk tai taip paprasta, tiesiog sukurk šaunią internetinę svetainę, platink ką nors, pirk ir parduok kripto valiutą, arba reklamuok ką nors, dievaž, tai tikrai nesudėtinga.

Ieškai antros pusės – dešimtys internetinių svetainių tau tikrai pagelbės, nereikės investuoti savo brangaus laiko – užteks perbraukti į dešinę ir štai – tu jau turi su kuo eiti į pasimatymą. Internetiniai piršliai ne tik suras tavo reikalavimus atitinkančių potencialių partnerių, bet ir pakonsultuos, patobulins tavo nuotrauką, pasiūlys puikų laisvalaikį, laisvalaikį neatitraukiant akių nuo daugybės nuotraukų ir galimybių bei pasiūlymų.

Visi iššūkiai įveikiami, visos problemos išsprendžiamos tarsi spragtelint pirštais. Dar niekada nebuvo taip paprasta išgyventi, išlikti, juk gyvenimas nuolatos gerėja, tik ar mes spėjame su juo kartu?

Skiriu šiuos kasdienius apmąstymus absoliučiai VISIEMS. Visiems, kurie ryte prabudę nori kažko daugiau nei tik geriant Chai Latte kavą žiūrėti į šviečiantį ekraną. Visiems, kurie tiki, kad mūsų kasdieniniame gyvenime egzistuoja didesni tikslai nei prikimšti pilvus „brandiniu“ maistu ir apsirengti marškinėlius su kokiu nors „Memu“. Visiems, kuriems pasižiūrėjus kasdienes žinias darosi bloga nuo negatyvo ir politikų šou. Na ir žinoma, visiems, kurie nori šiek pasijuokti iš savęs pačių ir pažvelgti į save iš šalies, neabejoju, kad atrasite dalelę savęs mano rašliavoje.

Dėmesio! Jei socialiniuose tinkluose siuntinėjate pakvietimus į įvairius žaidimėlius, siunčiate žinutes, kurias reikia persiųsti dar bent X skaičiui žmonių, nes kitaip reiktų laukti kažko blogo benutinkant arba rašote „ ka tju“ vietoje „ką tu“ – neskaitykite toliau, labai prašau, tiesiog neskaitykite, nes tik gaišite savo brangų laiką veltui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *